Bolt kaasas värske rahastusringiga 600 miljonit eurot

Bolt teatas esmaspäeval ettevõtte ajaloo suurima, 600 miljoni euro suuruse investeeringu kaasamisest, millega firma väärtus kasvab üle 4 miljardi euro.

"Rahastusringi investorite hulgas on USA päritolu Sequioa, Tekne ja Ghisallo ning ka Bolti varasemad investorid D Squared, D1 Capital ja Naya," teatas Bolt.

"Kaasatud investeeringu toel plaanib ettevõte arendada äsja tooteportfelli lisandunud Bolt Marketi teenust ning jätkata platvormtakso, toidu kojutoomise ja kergliikurite rendi laiendamist uutel turgudel," ütles Bolti asutaja ja tegevjuht Markus Villig. 

Hiljuti lisandunud Bolt Marketi teenuse kaudu saab tellida toidukaupu oma koduukseni. Lisaks Eestile on plaanis teenusega alustada teistes Balti ja Kesk-Euroopa riikides, samuti Rootsis, Portugalis, Horvaatias ja Rumeenias. Teenuse käivitamiseks kasutab Bolt oma praegust kullerite võrgustikku ja olemasolevat tehnoloogiat.

Bolti erinevaid teenuseid kasutab 75 miljonit inimest rohkem kui 45 riigis üle maailma.

Toimetaja: Karl Kivil

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: