T1 keskuse juhiks saab Tarmo Hõbe

{{1639388340000 | amCalendar}}
Foto: Jaanus Ree

Äsja enampakkumisel suurimale võlausaldajale müüdud T1 kaubanduskeskust hakkab juhtima senine Saku suurhalli juht Tarmo Hõbe, kes asub tegevjuhi ametisse 10. jaanuaril.

Hõbe näeb enda kinnitusel keskusel suurt potentsiaali. "Keskuse edu nimel on äärmiselt oluline tihe koostöö hoones tegutsevate äride ja koostööpartneritega ning klientidega, millele panen suurt rõhku, tegeledes ühtlasi koos meeskonnaga keskuse tulevase kontseptsiooniga," ütles Hõbe.

Tarmo Hõbe ütles Vikerraadio saatele, et T1 potentsiaali tõstab ka asjaolu, et sealne piirkond muutub järjest elavamaks.

"Lähiaastatel on tekkimas juurde palju kinnisvaraarendusi, büroopindu, Rail Balticu terminal. Täna on raske Tallinnas leida suurema potentsiaaliga kohta, kui T1 keskus. Ma usun, et aasta pärast näeme me juba hoopis teistsugust T1 keskust," lausus Hõbe.

Pressiteate kohaselt läheb uuendamisele T1 planeering ning kontseptsioon. "Keskuses on juba praegu head parkimisvõimalused, täiustamist vajavad ligipääs keskusele ning hoones liikumine," märkis Hõbe.

Alates 2013. aastast on Hõbe olnud Saku suurhalli tegevjuht. Varem on ta kaks aastat töötanud USS Security müügi- ja turundusdirektorina ja kuus aastat Sportland International Groupi turundusdirektorina kuues riigis.

Alates 2009. aastast on Hõbe üks Rally Estonia peakorraldajatest.

Lott: T1 ja Ülemiste moodustavad terviku

T1 uue omaniku Lintgeni nõustaja Jaan Loti sõnul annavad plaanid Rail Balticuga lootust, et T1 asukoht saab oluliseks transpordi ja liikumise sõlmpunktiks ning takistuseks ei saa ka Ülemiste keskuse olemasolu.

"T1 ei plaani olla selline üleregiooniline suur kaubanduskeskus, kus on kogu pealinna kaubanduse valik ühe katuse all. Selleks puudub ambitsioon. Aga ma julgen väita, et terminalihoone suhtes ja tulevaste liikumistrajektooride suhtes on T1 asukoht soodsam. Ja selliseid kliente, kes ei taha teha tohutult suures majas pikki ringe on ohtralt, see hoone tuleb teha neile mugavaks, korruste vahelised ühendused korda saada. Ja ma arvan, et T1 ja Ülemiste keskus hakkavad tööle ühtse kaubanduspiirkonnana," rääkis samuti "Uudis +" saates Lott.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi, Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: