Posti kojukanne võib nädala alguses olla häiritud

{{1670854140000 | amCalendar}}
Pakiautomaatide töö võib olla häiritud elektrikatkestuste tõttu.
Pakiautomaatide töö võib olla häiritud elektrikatkestuste tõttu.

Lumetormi tõttu hilineb või ei toimu postikannet osades Eesti piirkondades, samuti võib pakiautomaatide töös esineda häireid, teatas Omniva.

Tiheda lumesaju ja tugeva lumetuisu tõttu on teed muutunud raskesti läbitavaks ning esmaspäeval esineb posti kojukande hilinemist üle Eesti, teatas Omniva kleintidele.

Osades Eesti piirkondades on ilmastiku- ja teeolud nii keerulised, et postikanne ja pakiautomaatide tühjendamine või täitmine ei saa toimuda. Seda tehakse esimesel võimalusel kui torm on vaibunud ja teeolud seda võimaldavad. Lisaks võib Omniva teatel elektrikatkestuste tõttu esineda häireid pakiautomaatide töös. 

Omniva esindaja Kristina Haavala sõnul sõltub teisipäevane postikanne paljuski ilmastikuoludest. "Kui teed on sõidetavad, siis viiakse post kohale, kuid arvestada tuleb, et tegemist on erakorraliste ilmastikuoludega, mis muutuvad kiiresti," teatas Haavala.

Lisaks sõidutee läbimisele on postivedajale oluline, et oleks tagatud ka ligipääs postkastile. Võimalusel palub Omniva majaomanikel puhastada oma kodupostkasti ümbrus, et kirjakandja selleni pääseks.

Võimalikest probleemidest kojukannetega järgnevatel päevadel on oma paberlehe tellijaid teavitanud Eesti Päevaleht. 

Kojukandefirma Express Post klienditeenindusest öeldi ERR-ile, et kojukanne toimub piirkondadesse, kus teed on läbitavad.

Toimetaja: Mari Peegel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: