Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Michal: kahtlustus puudutab ainult Meikari väiteid

Esmaspäeval keskkriminaalpolitseis ütlusi andmas käinud reformierakondlasest justiitsminister Kristen Michal rääkis intervjuus, et talle esitatud kahtlustus puudutab ainult Silver Meikari väiteid ning kinnitas, et need ei vasta tõele.
Kristen Michalile esitatud kahtlustuse järgi tuvastas politsei, et Silver Meikar tõepoolest tegi 2009. aastal oma pangakontole suuri sularaha sissemakseid , mille annetas hiljem ülekandega oma nime alt erakonnale, kirjutab Postimees.

"Mulle esitatud kahtlustus on identne selle artikliga, mille Meikar Postimehele kirjutas. Minul rohkem infot pole," ütles Michal ajalehele antud intervjuus.

Vaatamata sellele, et prokratuur on justiitsministri haldusalas, Michal huvide konflikti ei näe, sest prokuratuur on seaduse järgi uurimistes autonoomne asutus ning sekkumise korral oleks peaprokuröril võimalus riigikogu poole pöörduda.

"Me pole peaprokuröriga suhelnud sellest ajast peale, kui kriminaalasi algatati, ja ilmselt ei suhtle ka enne - juhul muidugi, kui pole mingeid kiireloomulisi küimusi-, kui asi on üht- või teistpidi selge," lisas ta.

Toimetaja: Kadri Masing

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: