Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Tallinna Televisiooni juhatuse liikmeks saab Taavi Pukk

Taavi Pukk.
Taavi Pukk. Autor/allikas: Rene Suurkaev / ERR

Sihtasutuse Tallinna Televisioon (TTV) nõukogu valis reedel juhatuse liikmeks pikaajalise Keskerakonna pressiesindaja ja endise Tallinna kesklinna vanema Taavi Puki, kes asub ametisse 1. detsembrist.

Alles neljapäeval lõppenud konkursile laekus viis sooviavaldust. Osalejatelt eeldati kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust ning soovitav oli varasem juhtimiskogemus.

Lähtudes kandidaatidele esitatud nõuetest ning kandidaatide esitatud sooviavaldustest ja motivatsioonikirjadest osutus valituks Taavi Pukk. TTV nõukogu esimees Kalle Klandorf sai volitused sõlmida juhatuse liikme leping Taavi Pukiga, teatas linnavalitsuse pressiteenistus.

Pressiteenistus lisas, et sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.  

Pukk ütles ERR-ile, et palgasooviks esitas ta sama suure palga, mida teenis linnaosa vanemana ehk 3500. Tegemist on brutopalgaga.

Taavi Pukist sai Kesklinna vanem tänavu jaanuaris. Enne seda töötas Pukk Keskerakonna pressisekretäri ja Tallinna linnavolikogu avalike suhete nõunikuna. Pukk on sündinud 1989. aastal Pärnus ja lõpetanud seal Sütevaka humanitaargümnaasiumi. Kõrghariduse sai Pukk 2014. aastal Tallinna Tehnikaülikooli sotsiaalteaduskonnas haldusjuhtimise erialal. 

Hetkel on Tallinna Televisiooni juhatuses üks liige, kelleks on Revo Raudjärv. 15. novembril kuulutas SA Tallinna Televisiooni nõukogu välja uue konkursi juhatuse liikme leidmiseks. Konkursil osalemise tähtaeg on 23. november. Varasem konkurss, kuhu laekus kuus sooviavaldust, kuulutati nõukogu poolt sobivate kandidaatide puudumise tõttu 1. novembril nurjunuks.

Kantar Emori järgi oli Tallinna TV vaadatavus oktoobris 1 protsent (daily share %). ETV-l oli see samal ajal 14,1 protsenti, Kanal2-l 12,4 protsenti ja TV3-l 11,4 protsenti.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: