Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Madis Seppam | Rahvusringhäälingu suur ja seksikas 2018. aasta horoskoop

Astroloogia koosneb inimese fantaasiat ja loomingulisi oskusi kujutavast sõnadega triblamisest, mille tegelik sisu on lüüa väravaid psühholoogia mängus.
Astroloogia koosneb inimese fantaasiat ja loomingulisi oskusi kujutavast sõnadega triblamisest, mille tegelik sisu on lüüa väravaid psühholoogia mängus. Autor/allikas: Moyan Benn/Creative Commons

Hea lugeja – kui oled üks neist inimestest, kes arvab, et on ise oma õnne sepp, siis sa eksid! On teaduslikult tõestatud, et meie saatuse paneb paika hoopis kuupäev kalendris, mil me emaüsast väljusime. 

Vaatamegi nüüd, kuidas mõjutab planeetide seis meie isiklikku elu terve käesoleva aasta vältel. Samuti on luubi all kõik olulised sündmused vastava sodiaadimärgi mõju ajal.

VEEVALAJA (21. jaanuar - 18. veebruar)

Kuu on Marsis. Lehelugejad hakkavad juba aasta alguses murelikuks muutuma. Kui su abikaasa on Kaalude tähtkujust ja juhuslikult ka endine Eesti peaminister, siis tasub tal silm peal hoida – see võib osutuda heaks võimaluseks tülikast elukaaslasest vabaneda, sest tähtede seis on sobivama partneri leidmiseks soodne.

Hoolimata sellest, et Vello korterist 32 pole Veevalaja, arvab ta ekslikult, et see käib ka tema kohta ning õnnetu saatusega mees jätab oma naise maha ning algatab tormilise kõrvalsuhte abielunaisega samast trepikojast.

KALAD (19. veebruar - 20. märts)

4. märtsil on Maa täiega Kalades ning murelikud lugejad kurdavad, et Eesti Laulu võidulugu ei saavuta eurovisioonil piisavalt head kohta.

Šarmantne Neitsi korterist 21 pihib sulle koridori peal, et tema naine magab vist mingi Kaljukitsega. Lohutad teda, et kui see on tõsi, siis ta võib alati valida mõne Kalade tähtkuju esindaja, kes on paarilisena palju ustavam.

JÄÄR (21. märts - 20. aprill)

Neptuunil on rõvedad klingonid. Märtsi lõpus kirjutavad murelikud lugejad, et nii kellakeeramine kui ka rehvivahetus põhjustavad neile vaimseid tervisehäireid.

Tunned end enesekindlamalt kui eelmisel aastal ja otsustad, et ei lase end teistel inimestel enam ära kasutada. 21. märtsil on Merkuur Jäära tähtkujus ning Vello korterist 32 annab su ukse taga kella ja palub 50 eurot laenuks, et saaks oma Amburist armukesele sünnipäevaks Sovetskajat ja lilli osta. Sa keeldud.

SÕNN (21. aprill - 20. mai)

Veenus on Marsiga sekstiilis ja Jupiter vaatab pealt. Murelikel lugejatel oli õigus – Eesti võidulaul ei saavutanud Eurovisioonil piisavalt head kohta, sest ükski koht peale esimese pole piisavalt hea!

Nuga kukub maha, ent külalist ei tule. Vaatad eurovisiooni üksinda. Nagu ka igal järgneval aastal.

KAKSIKUD (21. mai - 21. juuni)

Uraan ja Jupiter on Saturniga ühel meelel ning see tekitab ägedaid kosmilisi energiaid. Kui sa oled Donald Trump, siis 23. oktoobril õnnestub sul Ameerika jälle ägedaks teha. Kevadel üllatuslikult Venemaa presidendiks valitud Vladimir Putin on kadedusest roheline, et tema riik nii äge pole.

Astud suhtesse abielumehega samast trepikojast, kes väidab, et nad magavad naisega niikuinii juba eraldi tubades. Usud teda, sest mehed ei valetaks nii oluliste asjade kohta. Kõrvalsuhe kestab pikka aega, kuigi su armuke on veendunud, et Kaalud oleks talle palju parem paariline.

VÄHK (22. juuni - 22. juuli)

Merkuuril on kahtlased laigud ning ta on oma tervise pärast mures. Sama murelikud on ka lugejad, kel pole lehest peale horoskoobi midagi lugeda.

Vello korterist 32 helistab sulle ja kurdab, et see neetud Jäär korterist 18 ei andnud talle märtsis vahuveini ostmiseks laenu. Nüüd olevat Vellol lisaks kiirlaenu võlg kaelas. Ka sina keeldud raha laenamast.

LÕVI (23. juuli - 22. august)

Uraan ei näe oma eksistentsil mõtet, sest leiab end samast kohast, kus oli 84 aastat tagasi. Astroloogiline abimees ütleb murelikele lugejatele, et kevadkülviks on nüüd hilja.

Vello korterist 32 küsib sult raha oma kiirlaenuvõla kustutamiseks ning auto parandamiseks, mille ta pärast jaaniööd lömmi sõitis. Aitad oma eksmehe hädast välja, sest teid seob ühine minevik.

NEITSI (23. august - 22. september)

Kuu on Veenuses, Jupiter on Uraanis ja Merkuur on Maas – oo milline suhete võrgustik!

Avastad, et Vello korterist 32 magab sinu naisega, ent sul on ükskõik, sest magad ise Kaksikutega korterist 44.

KAALUD (23. september - 23. oktoober)

Saturni rõngad on pöördes. See teeb sind romantilistes suhetes tavapärasest veelgi vallatumaks ning pead ettevaatlik olema, et naisele mitte vahele jääda. Aga kui jääd, võid selles süüdistada oma sodiaagimärki.

Õhus on ka poliitilisi pingeid, ent see on kökimöki võrreldes sellega, et majas liiguvad kõlakad, nagu oleks kõigil peale sinu kõrvalsuhe naabriga. Olid tark, et leidsid armukese naabermajast.

SKORPION (24. oktoober - 22. november)

Taevas särab superkuu. Võrreldes superjupiteriga ei tundu ta aga enam nii super. Murelikud lugejad on taaskord kellakeeramise ja rehvivahetuse pärast närvis.

Jälgid uksesilmast, kuidas koridoris hiilivad ringi Vello korterist 32, Neitsi korterist 21, Jäär korterist 18 ja Kaksikud korterist 44. Hetkeks tundub sulle, et hiilijate seas on isegi Jõuluvana. Teiste probleemid ei lähe sulle korda, aga kõrvalt jälgida on ikka huvitav.

AMBUR (23. november - 21. detsember)

Universum on laienemise lõpetanud ja hakkab täpiks tagasi tõmbuma. Maa läheneb aeglaselt Päikesele, tekitades koalitsioonis lisapingeid. Sotsid arvavad, et probleemi lahendaks Maa maks.

Laenad oma armukesele korterist 32 raha, et ta saaks sulle Lätist jõulukingi ära tuua. Su mees sõidab lastega maale ning oled õnnelik, et saad neist natukeseks ajaks rahu, sest see tekitab sulle sobiva võimaluse vallatleda veidi Jõuluvanaga.

KALJUKITS (22. detsember - 20. jaanuar)

Veenus kaldub orbiidilt kõrvale ning põhjustab erakordse patriotismilaine. 31. detsembril ja 1. jaanuaril mängivad kõik tele- ja raadiokanalid igal täistunnil riigihümni. Alkoholiaktsiisi laekumise statistika näitab, et eestlane ostab üha vähem alkohoolseid jooke. See tähendab, et rahva tervis on parem kui eales varem! On lahe atmosfäär ja murelikud lugejad on lõpuks rahul.

Kui sa oled Vello korterist 32, siis selle tervisega nii hästi pole. Valetanud oma armukesele, et lähed jõulukinke tooma, sõidad sa 23. detsembri varahommikul jääknähtudega Lätti õlle järele. Kell 7:04 kaob sul möödasõitu tehes auto üle kontroll ja sa põrutad otse kraavi. Tänu kinnitamata turvavööle lendad läbi esiklaasi vastu lähedalseisvat tammepuud ja sured silmapilkselt. Sinna ei saa midagi parata, sest Pluuto pole palja silmaga vaadeldav ja meil pole oma elu üle mingit kontrolli. Sinu aasta ei tule eriti meeldiv. •

* Käesoleva artikli näol on tegemist följetoniga.

Toimetaja: Rain Kooli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: