Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Postimehest koondatute ring täienes

Postimehe peatoimetaja Lauri Hussar
Postimehe peatoimetaja Lauri Hussar Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Kui esmaspäeval kinnitas Postimehe peatoimetaja kolme ajakirjanikku koondamist, siis teisipäeval täienes teadaolevate koondatute arv viie võrra.

ERR kirjutas esmaspäeval, et Postimees koondas paberlehe tegevtoimetaja Margus Mihkelsi, nädalalehe "Arter" toimetaja Verni Leivaku ja kultuuritoimetuse reporteri Kirke Erti.

Delfile teadaolevalt koondati toimetusest veel Eero Barndõk (fototoimetaja), Andrus Avamäe (kommentaaride toimetaja), Hanna Kangro (Sõbranna.ee reporter), Kärt-Britt Kokk (sotsiaalmeedia toimetaja) ja Sirje Niitra (majandustoimetuse toimetaja).

Postimehe töötajate sõnul ilmus kolmapäeva tööpäeva lõpus firma siseveebi viimaks peatoimetaja Lauri Hussari selgitus, kus ta märkis: "Kiirelt muutuv meediaturg nõuab meilt pidevalt ajaga kaasas käimist. See tähendab nii uute tehnoloogiliste lahenduste kasutuselevõtmist, töökorralduse efektiivsemaks muutmist kui ka tänapäevaste töökohtade loomist."

Ta jätkas, et viimastel nädalal ollakse ajakohastanud tööprotsesse Eesti Meedia erinevates struktuuriüksustes, millega kaasnenud muutustest on siseveebi kaudu ka jooksvalt teada antud.

Hussar ütles esmaspäeval ERR-ile, et tegemist on toimetuse töökorralduse muutusega, mille eesmärk on muuta see efektiivsemaks.

"Postimehe põhileht on jätkuvalt kuni 32 leheküljega Eesti mahukaim päevaleht. Ka Arter ja AK jäävad jaanuari ja veebruariga võrreldes sama mahukaks ehk 32 ja 16 lehekülge," lisas ta.

Toimetaja: Priit Luts

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: