Artur Talvik võib naasta riigikogu korruptsioonikomisjoni etteotsa

Artur Talvik
Artur Talvik Autor/allikas: Sander Koit/ERR

Vabaerakonna fraktsioon teeb riigikogu juhatusele ettepaneku nimetada parlamendi korruptsioonivastase erikomisjoni senise vabaerakondlasest liikme Andres Herkeli asemel erikomisjoni liikmeks komisjoni varasem juht, hiljuti Vabaerakonnast lahkunud Artur Talvik.

Vabaerakonna saadiku ja erikomisjoni praeguse esimehe Herkeli sõnul on Talviku naasmine erikomisjoni hea uudis, mis aitab korruptsioonivastase töö nähtavusele igal juhul kaasa.

"Artur on olnud erinevate üksikjuhtumite päevavalgele toomisel väga tõhus ja see aitab kaasa korruptsioonivastase õhustiku loomisele kogu ühiskonnas. Loodan, et varasemad kokkulepped peavad ja Arturist saab taas korruptsioonivastase erikomisjoni esimees," ütles Herkel.

Eelnõu menetluse kohaselt läbib see riigikogu juhatuse, põhiseaduskomisjoni ning jõuab kõigi eelduste kohaselt riigikogu suurde saali hääletusele enne kevadise istungjärgu lõppu.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: