Markus Villig: investorid Taxifyle piiranguid ei sea

Taxify kaasasutaja Markus Villig ütles, et Daimler, kes omandas sel nädalal osa Taxifyst, pole ettevõttele piiranguid seadnud.

Maailma üks suuremaid autotootjaid Daimler omandas sel nädalal umbes kümnendiku Eesti ettevõttest Taxify, investeerides koos teiste sama ringi rahapaigutajatega kokku 175 miljonit dollarit, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Taxify kaasasutaja ja tegevjuhi Markus Villigi sõnul suunab ettevõte investeeringu tehnoloogilistesse arendustesse ning laienemisse eeskätt Euroopa ja Aafrika turgudel. Samas ütles Villig, et Ameerika Ühendriikidesse laienemisele hetkel ei mõelda.

Samuti soovib ettevõte aasta lõpuks kasvatada oma meeskonda 300 inimese võrra. Villigi sõnul pole investorid firmale mingeid piiranguid seadnud.

"Daimler näeb seda väga suure strateegilise investeeringuna. Nad usuvad, et tulevikus enamik inimesi ei osta autosid, vaid tellivad neid läbi Taxify suguste platvormide. Ja nad ei taha sellest tulevikust ilma jääda. Pigem näevad nad siin suurt strateegilist väärtust kümne aasta pärast, mitte kiiret rahateenimise võimalust nüüd lähitulevikus," selgitas Markus Villig.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: