Tammist paneb rõhku ettevõtete ekspordipotentsiaali ja e-riigi arendamisele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri kandidaadiks kinnitatud Rene Tammist ütles "Aktuaalse kaamera" stuudios, et tema prioriteetsed eesmärgid ministrina on Eesti kui e-riigi edendamine ja partnerlus Eesti start-up kogukonnaga.

Samuti peab ta oluliseks ettevõtete ekspordipotentsiaali tugevdamist ja hoonete energiatõhususe meetmetega tegelemist.

"Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri kureerimisvaldkonda kuuluvad ehituse, ettevõtluse ja infotehnoloogia valdkonnad ja need on Eesti majanduse seisukohalt äärmiselt olulised valdkonnad," ütles Tammist.

Saatejuht Mart Linnart küsis Tammistilt, mida peaks valitsus tegema, et Eestisse oleks lihtsam tuuleparke rajada. Tammist vastas, et energeetika valdkonnaga tegeleb majandusminister Kadri Simson.

Riiklike üürimajade programmist rääkides ütles Tammist, et Urve Palo on need otsused ära teinud ja ministrina ta neid tagasipöörama ei hakka.

Reedel Paides Arvamusfestivalil kogunenud sotsiaaldemokraatliku erakonna (SDE) juhatus kinnitas Rene Tammisti kandidatuuri ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri kohale. Tammist lubas, et lahkub taastuvenergia koja juhi kohalt, et vältida huvide konflikti.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: