Tartu Ülikooli Kliinikumi uus juhatus alustas tööd

Foto: Anna Aurelia Minev/ERR

Esmaspäeval tööd alustanud Tartu Ülikooli Kliinikumi uus viieliikmeline juhatus kinnitas, et peamine eesmärk on pakkuda patsientidele parimat ravi.

Juhatuse esimehe Priit Eelmäe meeskonda kuuluvad juhatuse liikmetena ravijuht doktor Andres Kotsar, infotehnoloogiajuht Kati Korm, finantsjuht Maret Tark ning haldusjuht Marek Seer.

Priit Eelmäe sõnul ootab ta huviga uue ametiga kaasnevaid väljakutseid. "Kliinikum kui Eesti meditsiini lipulaev peab jätkama organisatsioonina, kus säilib nii akadeemilisus, aga teisalt ka ülikoolihaiglale omane uuendusmeelsus. Soovin, et patsiendid saaksid just Tartu Ülikooli Kliinikumis kõige kvaliteetsemat ja professionaalsemat ravi ning et ülikoolihaigla ravitööalased kogemused aitaksid edendada õppe-, teadus- ja arendustööd," rääkis Eelmäe.

Tema sõnul eeldab see koostööd kliinikute, võrgustunud ja piirkondlike haiglate, Tartu Ülikooli, Tartu linna, kutseliitude, ametiühingute ning Eesti erinevate institutsioonide vahel, aga ka rahvusvaheliste pädevuskeskustega. "Seega loodan heale koostööle ja olen veendunud, et koos kõikide kliinikumi töötajatega suudame muuta Tartu Ülikooli Kliinikumi veelgi patsiendikesksemaks ja väljapaistvamaks liidriks Eesti ja naaberriikide tervishoiumaastikul."

Kliinikumi uue juhatuse volitused kestavad viis aastat.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: