Korruptsiooniskandaali tõttu TLT juhi kohalt lahkunud Tamm on taas linna palgal

Enno Tamm
Enno Tamm Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Korruptsiooniskandaali tõttu Tallinna Linnatranspordi AS-i (TLT) juhi kohalt lahkuma pidanud Enno Tamm on viimased poolteist kuud töötanud Tallinna linnale kuuluva AS Tallinna Tööstusparkide (TTP) arendusdirektorina.

Tamme kuupalk on 3800 eurot bruto, kirjutab Delfi.

Tamm lahkus TLT juhi kohalt pärast seda, kui mitmele tema alluvale esitati kahtlustus korruptsioonikuriteos. Tamm ise kahtlustust ei saanud ja tema sõnul pole teda isegi üle kuulatud. Küll aga piisas alluvatele esitatud kahtlustusest, et ta tagasi astuks.

Tamm ütles, et ettepaneku TTP arendusdirektori kohale asumiseks tegi talle Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu. TTP on Tallinna linnale kuuluv aktsiaselts, mille tegevuseks on Tallinnas tööstusparkide arendamine. Seni on neid arendatud peamiselt Lasnamäel, nüüd on Tamme sõnul aga plaanis mõned arendused Põhja-Tallinnas ja nende jaoks tema tööle võetigi.

"Olen oma pika elu jooksul viis aastat Põhja-Tallinna vanem olnud, mul on teatud kogemused Põhja-Tallinnaga, see oli vast määrav," kommenteeris Tamm seda, miks võidi just teda tööle tahta.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: