Valgamaal hukkus tulekahjus mees

Valgamaalt Tõrva vallast teatati laupäeval kell 11.51 häirekeskusele, et kortermajas on tunda suitsulõhna. Kohale läinud päästjad leidsid ühetoalisest korterist hukkunud mehe.

Tõrva ja Abja-Paluoja päästekomando päästemeeskonnad otsisid Linna külas kolmekorruselisest kortermajast üles korteri, mille ukse vahelt veidi suitsu tuli. Lukustatud uks avati jõuga.

Toa põrandalt leiti hukkunud 1961. aastal sündinud mees. Tulekahju oli suuresti ise sumbunud, kuid tugevasti põlenud oli diivan. Kogu toa sisutus ning tapeet olid kõrgest temperatuurist söestunud. Laest oli alla kukkunud sulanud suitsuandur, kuid selle häiret ei olnud naabrid kuulnud ning tõenäoliselt polnud seade töökorras.

Tulekahjudes on sel aastal hukkunud 34 inimest. Eelmisel aastal hukkus tulekahjudes kokku 38 inimest. Kõige rohkem traagiliselt lõppevaid tulekahjusid saab alguse hooletust suitsetamisest või lahtise tule kasutamisest.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: