Kert Valdaru loobub riigikokku kandideerimisest

{{1543910820000 | amCalendar}}
Foto: ERR

Reformierakonna endine peasekretär Kert Valdaru teatas, et loobub ka Reformierakonna nimekirjas riigikokku kandideerimisest ning naaseb oma vanale töökohale Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse juhtkonnas.

"Elu teeb vahest keerdkäike, millest tuleb kinni haarata. Sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske tegi mulle ettepaneku liituda taas Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse juhtkonnaga. Pärast põhjalikku mõtlemist, võtsin ettepaneku vastu, kuna Astangu Keskus on Eesti ägedamaid organisatsioone koos ägedaima kollektiivi ja õppijatega," ütles Valdaru kirjas erakonnakaaslastele.

"Tänan kõiki senise meeldiva koostöö eest. Jään toetama Reformierakonda ja Kaja Kallast. Riigikogusse kandideerimisest loobun, et pühenduda sada protsenti Astangul erivajadusega inimeste ja nende lähedaste elu paremaks muutmisele," lisas ta.

Pool aastat Reformierakonna peasekretär olnud Kert Valdaru teatas novembri alguses, et astub peasekretäri ametist tagasi, et kandideerida riigikogu valimistel.

Intervjuus ETV saatele "Ringvaade" ütles Valdaru, et tuli koos Kaja Kallasega Reformierakonda juhtima ajal, kui valimiskampaania juba käis. Töö suurus ja koormus on Valdaru sõnul sel perioodil tavapärasega võrreldes vähemalt kahekordne.

"Peasekretär on 24 tundi orav rattas. Ei ole asja, millega ta tegelema ei peaks. Kui vaja, siis läheb poodi ja ostab WC-paberit ka," iseloomustas ta peasekretäri tööd.

"Ühelt poolt hakkas töö südamele, teiselt, kui oled pidevalt närvipinges, stressis, ei tunne ennast enam ära. Ei jõua tegeleda perega tervikuna ja see muutub rusuvaks," rääkis Valdaru.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: