T1 kaubanduskeskus loodab laupäeval avatavas kinos näha palju lasnamäelasi

T1 kaubanduskeskus.
T1 kaubanduskeskus. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

T1 kaubanduskeskuses avab sel laupäeval uksed Cinamoni kino ning arendaja Pro Kapital Grupi juhatuse liige Allan Remmelkoor tõi esile, et seni oli Tallinna suurim linnaosa Lasnamäe kinode mõttes katmata.

Remmelkoor rääkis ERR-ile, et tegemist on kuue saaliga kinoga, kus on kasutusel tipptehnoloogia.

"Me ise oleme väga põnevil selle kvaliteedi ootuses, mis puudutab just pildikvaliteeti. Muus osas võin öelda, et Cinamon on hästi palju orienteeritud heas mõttes kinokunsti näitamisele - võib-olla veidi vähem ameerikalikku popkorni ja muud sellist, aga pakub just kvaliteetset kinoteenust inimesele," kirjeldas ta.

Remmelkoor lisas, et see on Tallinnas esimene kino Lasnamäe suunal ning seetõttu saab sellest eeldatavasti populaarne paik.

"Lasnamäe on kindlasti oluline suund - kesklinnas on kaks kino, Mustamäel üks, aga suurim linnaosa on täna katmata. Teisest küljest oleme sisuliselt siiski kesklinna piiril ja kui saame pakkuda kinokülastust tasuta parkimisega, on see argument võrreldes kesklinnaga," lausus ta.

Lisaks kinole avatakse kogu keskuse neljas ehk meelelahutuskorrus. Juba eelmise nädala lõpus avati Super Skypark, kuid laupäeval lisanduvad sinna mõned atraktsioonid. Samuti avatakse restoranide alal lisaks seitsmele olemasolevale veel kolm restorani ja katusebaar.

Küsimusele, kas suurem osa keskuse poodidest on nüüdseks avatud, vastas Remmelkoor, et võrreldes avamispäevaga on selleks nädalalõpuks avatud üle 40 eri kaupluse ja toitlustusasutuse. Seetõttu tuleb laupäeval ka väiksemat sorti täiendav avamispidu, mille pearõhk on küll meelelahutuskorruse avamisel.

Debenhamsi kaubamaja alustab T1-s tööd kevadhooaja hakul. "Moekauplused vaatavad alati hoolega sesoonsust," põhjendas keskuse arendaja juhatuse liige.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: