Reidi tee ehitus muudab esmaspäevast liiklust sadama ja Russalka juures ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Seoses Reidi tee ehitusega muutub esmaspäevast liikluskorraldus Tallinna sadama lähistel Nautica keskuse juures. Liikluskorraldus muutub ka Pirita tee ja Narva maantee ristmikul.

Tallinna liikluskorralduse juhi Talvo Rüütelmaa sõnul on Reidi tee ehitus jõudnud Lootsi ja Ahtri tänava piirkonda ning seetõttu suletakse seal esmaspäeval osaliselt liiklus. See puudutab enam neid, kelle käigud on seotud reisisadamaga, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Sadamasse saab mööda Jõe tänavat, suundudes Lootsi tänavale, aga kuna selles piirkonnas toimuvad teetööd, siis sadamasse jõudmine võtab oluliselt rohkem aega. Palume laevadele minekul varuda rohkem aega," rääkis Rüütelmaa.

Kui varem sai sama tänava kaudu ka sadamast mitmel sõidurajal välja sõita, siis esmaspäevast alates on see väljasõiduvõimalus suletud. Sadamast saab välja sõita paralleelset põiktänavat pidi, kus on vaid üks sõidurada. Sealt on lubatud nii parem- kui ka vasakpööre Tuukri tänavale.

Samuti saab sadamast välja sõita Petrooleumi tänava kaudu.

Talvo Rüütelmaa rääkis, et Ahtri ristmikule rajatakse suured sadevee kollektorid ja muud kommunikatsioonid.

Esmaspäevast muutub liikluskorraldus ka Pirita tee ja Narva maantee ristmikul.

"Piritalt linna suunas sõites ei ole võimalik teha vasakpööret Narva maanteele üles Lasnamäele ja suletakse ka Narva maanteelt allatulek, parempöördega suund Pirita teele, kuna lihtsalt töömaa järg jõuab sinna," ütles Rüütelmaa.

Suuremad sulgemised on kavas 1. aprillist.

Neil lõikudel on liikluskorralduse muutuse põhjuseks ohutussaarte rajamine Russalka ristmiku juurde. Kui kaua teelõigud suletud on, sõltub ehitustöödest.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: