Reidi tee ehituse tõttu muutub Russalka ristmikul oluliselt liikluskord

Russalka ristmik
Russalka ristmik Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Seoses Reidi tee ehitusega Tallinnas suletakse alates esmaspäevast, 25. märtsist Pirita poolt kesklinna suunas liiklejatele vasakpöörde võimalus Narva mnt suunas.

Ajavahemikul 25. märts kuni 1. aprill ehitatakse olemasolevad liiklussaared ümber, kuna antud alad on vajalikud liikluse ümberkorralduseks, teatas Raepress.

Alates esmaspäevast, 1. aprillist suletakse ka parempööre Narva maanteelt Pirita suunas. Sõites kesklinnast Narva maanteele või Narva maanteelt kesklinna suunas on kasutuses mõlemas suunas üks sõidurada.

Terve ehitusperioodi jooksul on Pirita tee ja kesklinna vahelisel suunal tagatud 2+2 liiklus. Piritalt linna suunduv parempoolne sõidurada on vabavoolne, st et ta ei ole mõjutatud liiklusfooridest, va ülekäiguraja foor Hiina saatkonna ees.

Liiklejad, kes soovivad saada Piritalt lauluväljaku piirkonda ja vastupidi, peavad ümbersõiduteena kasutama Rummu teed ja Kose teed.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: