"Kõigi Eesti" korraldab Lauluväljakul "Kõigi Eesti Laulu"

Sõnum
Sõnum "Kõigi Eesti" Facebooki lehelt. Autor/allikas: Sotsiaalmeedia

Liikumine "Kõigi Eesti" korraldab 14. aprillil Tallinna Lauluväljaku "Kõigi Eesti Laulu"

"Suured muutused meie koduloos on juhtunud siis, kui tuleme kokku ja tegutseme ühiselt. Meid on piisavalt palju, et midagi muuta, ja piisavalt vähe, et tulla ühele väljakule ja kokku leppida, kuidas edasi läheme," teatasid liikumise esindajad.

Korraldajad märgivad, et seni sotsiaalmeedias profiilipildile lisatavate südamekujutiste poolest tuntud liikumine sai alguse ilma kellegi rahalise panuseta, kuid edasi rahastatakse seda annetuste toel.

"Annetajate seas on suur hulk liikumise eraisikutest asutajatest. Ettevõtmist on teiste seas rahaliselt toetanud ettevõtjad Martin Villig, Marko Russiver, Jevgeni Kabanov, Indrek Kasela, Ahti Heinla, Tõnu Runnel, Viljar Arakas, Priit Salumaa, Aleksander Gansen, Martin Kõiva, Kaupo Kalda, Kaarel Kotkas, Imre Truu, Joao Rei, Liis Narusk, Märt Aro ja Ragnar Sass, samuti nendega seotud ettevõtted," teatasid liikumise esindajad.

Algatuse eesmärk on sellega seotud inimeste sõnul tuletada poliitikutele meelde, et valijad hääletavad igapäevaselt nende tegevuse üle.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: