Filmitegijad uurivad teede sulgemise võimalust ka väljaspool Tallinna

Christopher Nolan Tallinnas
Christopher Nolan Tallinnas Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Christopher Nolani filmi "Tenet" meeskond pöördus filmivõtete jaoks teede sulgemiseks lisaks Tallinna linnale ka maanteeameti poole. Tegu võib olla alternatiivsete võttepaikade otsimisega juhuks kui Tallinnaga ei jõuta kokkuleppele Laagna tee sulgemises.

ERR-i andmetel soovib Nolani meeskond kasutada võteteks Peterburi teed. Maanteeametist kinnitati, et taotlus on tõepoolest esitatud, kuid täpseid teelõike ei soovita nimetada.

"Nolani meeskonna esindajad on maanteeameti poole pöördunud. Maanteeamet püüab aidata filmitegijatel lahendusi leida ja loodab väga, et jõutakse kõiki pooli rahuldavate tulemusteni," vastas ERR-i päringule pressiesindaja Kai Simson.

Simsoni sõnul antakse täpsetest paikadest ja aegadest teada niipea, kui amet on otsused teinud. Otsuste tegemine võib tema sõnul võtta kuni paar nädalat.

Tallinna linn teatas eile omapoolsed tingimused Pärnu maantee lõigu sulgemiseks 29. ja 30. juunil. Laagna tee sulgemises pole läbirääkimised linna ja filmitegijate vahel veel tulemuseni viinud. Linnapea Kõlvart ütles kolmapäeval, et Laagna tee sulgemine pole enne 10. juulit mõeldav.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: