Maaeluministeerium Järviku kabinetist "lutikat" ei leidnud

Maaeluministeerium.
Maaeluministeerium. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Maaeluministeeriumi teatel ei ole nad esmasel vaatlusel ministri kabinetist pealtkuulamisseadet leidnud nagu seda väitis seal olevat hiljuti ministriametist vabastatud Mart Järvik.

"Oleme saanud info Mart Järviku väite kohta võimalikust pealtkuulamisseadmest. Esmasel vaatlusel ministri kabinetis pealtkuulamisseadet ei leitud ja spetsiaalseid seadmeid selle tuvastamiseks maaeluministeeriumil ei ole," ütles ministeeriumi pressiesindaja Anne-Liisi Mändmets ERR-ile.

Tema kinnitusel võõrad maaeluministeeriumi hoonesse ei pääse, kõik külastused registreeritakse valvelauas ja külaline liigub ministeeriumis koos saatjaga.

"Ministri kabinetti võõrad ei saa ning kui tehakse vajalikke hooldustöid korraldatakse seda koos ministeeriumi saatjaga. Koristaja koristab peale kella 17 valvelauast saadud võtmega. Ministri kabineti eesruumis on tööajal vanemabi, kes reguleerib külaliste sisenemist ministri kabinetti," selgitas Mändmets.

Äsja valitsusest lahkuma sunnitud EKRE poliitik Järvik rääkis valijatega kohtudes, et leidis maaeluministri kabinetist laest pealtkuulamisseadme, kirjutas Pärnu Postimees neljapäeval.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: