Tallink Grupp alustab hotellide töökohtade koondamist

Tallink Grupp teavitas töötukassat, et koondab ligi 130 töökohta kontserni ettevõttes TLG Hotellid Eestis ja Lätis. Koondamisi on ka oodata teistes grupi ettevõtetes ja osakondades.

Tallink Grupi juhatus on hinnanud oma edasisi ressurssivajadusi ja otsustanud koondada töökohti nii Eestis kui Lätis, teatas ettevõte. Töö kaotab ligi 130 inimest.

"Tänase seisuga oleme me kogu Tallink Grupi ulatuses otsustanud vähendada töökohti valdkondades, kus meie tegevus on märgatavalt aeglustunud või tänasel hetkel täielikult peatunud," ütles pressiteates Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nõgene.

Tallinki hotellidest on avatud hetkel vaid Tallink Express hotell Tallinnas ning seda ka piiratud mahus.

Ettevõtte töötajaid on teavitatud koondamisest ja hetkel ei puuduta koondamised ettevõtte suurimat töötajate segmenti - meretöölisi.

"Omalt poolt teeme kõik ka selleks, et neile töötajatele, kelle töökohad kaovad, pakkuda võimalusi ettevõtte teistes tütarettevõtetes ja vabadel ametikohtadel," lisas Nõgene.

Toimetaja: Kristjan Kallaste

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: