Tartu Ülikooli kliinikumi nõukogu uueks juhiks sai Maris Jesse

Maris Jesse
Maris Jesse Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Tartu Ülikooli kliinikumi nõukogu valis reedel uueks juhiks sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsleri Maris Jesse, kes asendab nõukogu juhi kohal Tartu linnapead Urmas Klaasi.

Kliinikumi nõukogu senine esimees Klaas jätkab nõukogus Tartu linna kui sihtasutuse Tartu Ülikooli kliinikumi ühe asutaja esindamist nõukogu liikmena, kirjutab Tartu Postimees.

Klaas põhjendas uue esimehe valimist vajadusega nõukogu esimehe ülesannete täitmist roteerida. Sihtasutuse asutajad on veel Eesti riik ja Tartu Ülikool.

Nõukogu kinnitas ka kliinikumi juhatuse uue struktuuri. Neljaliikmelise juhatuse moodustavad lisaks juhatuse esimehele ehk tegevjuhile kolm juhatuse liiget: ravijuht, õenduse ja patsiendikogemuse juht ning teadus- ja arendustegevuse juht.

Kliinikumi juhatuse esimehe Priit Perensi sõnul algab uute juhatuseliikmete otsing sel nädalal, nad peaksid ametisse asuma 1. aprillil.

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: