Isamaa valis peasekretäri ja aseesimehed

Isamaa peasekretärina jätkab Priit Sibul.
Isamaa peasekretärina jätkab Priit Sibul. Autor/allikas: Taavi Liivo

Isamaa volikogu kinnitas laupäeval Pärnus toimunud koosolekul peasekretäri ametisse taas Priit Sibula. Aseesimeesteks kinnitas volikogu Urmas Reinsalu, Riina Solmani ja Tõnis Lukase.

Sibula sõnul on erakonna prioriteet järgnevatel kuudel saavutada kohalikel valimistel parim võimalik tulemus.

Erakonna volikogul valiti volikogu esimeheks Mart Maastik ning volikogu aseesimeesteks valiti Pille Lill ja Tarmo Kruusimäe.

Maastiku sõnul seisab ta volikogu esimehena konservatiivse maailmavaate eest. "Meie naabritel on kodumaa, eestlastel aga isamaa ja emakeel. Konservatiivse erakonnana on ja jääb Isamaa selleks erakonnaks, kes kaitseb ja hoiab rahvusriiki, keelt, kultuuri, mille alustalaks on perekond. Isamaa volikogu esimehena seisan selle eest, et Isamaa jätkaks ja tugevneks nendes valdkondades nii sõnades kui tegudes," ütles Maastik.

Volikogu aseesimeestena jätkavad Pille Lill ja Tarmo Kruusimäe.

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder tegi volikogule ettepaneku nimetada ametisse kolm erakonna aseesimeest. Volikogu toetas aseesimeestena Urmas Reinsalu, Riina Solmanit ja Tõnis Lukast.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: