Terviseamet keelas Sparta spordiklubil kaheks nädalaks majandustegevuse

Terviseamet.
Terviseamet. Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Terviseamet saatis piiranguid eiranud ning ka sunniraha nõude saanud Tallinna spordiklubile Sparta majandustegevuse peatamise otsuse.

"Nädala algul teatas terviseamet spordiklubile Sparta, et nad ei tohi teha majandustegevust järgneval kahel nädalal," ütles terviseameti pressiesindaja Merilin Vernik Delfile.

Seda, et spordiklubi ka suletuna püsiks, jälgib terviseameti järelevalve koostöös politseiga.

Varem on terviseamet teinud spordiklubile ettekirjutuse, milles kohustati asutust viivitamatult täitma koroonaviiruse ohu tõrjumise nõudeid. Samuti on spordiklubile määratud sunniraha 2000 eurot, mille spordiklubi oli nõus tasuma, kuid plaanis sunniraha nõude vaidlustada.

Sparta spordiklubi avaldas oma koduleheküljel lakoonilise teate: "Sparta Spordiseltsi majandustegevus spordisaalis on ajutiselt peatatud. Spordisaale saavad külastada vaid Sparta spordiseltsi liikmed."

Sparta spordiseltsi liikmeks saab astuda tasudes 49-eurose igakuise liikmemaksu ehk sisuliselt ei pruugi terviseameti ettekirjutusel erilist mõju klubile olla.

Toimetaja: ERR

Allikas: Delfi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: