Voog: Parempoolsetel jääb aega enda tutvustamiseks napiks

Kantar Emori uuringujuht Aivar Voog ütleb, et valimiseelsed kuud näitavad seda, milliseks kujuneb toetus Parempoolsetele. Tema sõnul pole valijate hulgas kuigi palju neid, kes pole leidnud praegu tegutsevate erakondade seast seda, keda toetada.

"See uus erakond Parempoolsed läheb sinna segmenti, kus on Reformierakond ees, kes on väga tugeval positsioonil praegu ja teine konkurent on Eesti 200, kes on oluliselt tuntum ja kelle hulgas on oluliselt enam tuntumaid liikmeid," ütles Voog "Aktuaalse kaamera"

"Eesti 200 on ka selline erakond, kes rõhub muutustele Eesti poliitmaastikul ja nüüd tuleb siis teine juurde. Kindlasti enda tutvustamiseks jääb neil aega napiks," lausus Voog.

"Eks sügisekuud näitavad, kuivõrd nad suudavad potentsiaalsele valijale ennast atraktiivseks teha," kommenteeris Voog veel.

Parempoolsed pidasid neljapäeval Tallinnas Fahle galeriis üldkogu, kus valiti 14-liikmeline juhatus ja ka revisjonitoimkond. Värske erakonna liikmed valisid 352 häälega esimeheks Lavly Perlingu, kes oli ainus kandidaat.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: