Tallinn plaanib koos Tallinna Sadamaga ehitada kooli Reidi teele

Reidi tee.
Reidi tee. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Tallinna linnavalitsus plaanib koos Tallinna Sadamaga ehitada Reidi teele põhikooli. Võimaliku uue kooli täpne asukoht ei ole veel selge.

Tallinna haridusameti juht Kaarel Rundu ütles nädal tagasi "Aktuaalsele kaamerale", et linn plaanib ehitada põhikooli koostöös Tallinna Sadamaga Reidi teele.

Rundu täpsustas ERR-ile, et esitatud planeeringu põhjal asub Tallinna Sadamale kuuluv kinnistu aadressil Reidi tee 12.

"Antud ala puhul on nõue rajada sinna sotsiaalobjekt. Linn ja Tallinna Sadam on planeerimisfaasis väljendanud soovi uue kuni kolme paralleeliga põhikooli rajamiseks. Kooli rajamisega seotud edasised arengud tulenevad detailplaneeringu koostamisel läbi viidud menetlusest ning kinnistu linnale võõrandamise kokkuleppe läbirääkimisest Tallinna Sadamaga," rääkis Rundu.

Praegu on Rundu sõnul siiski veel vara rääkida täpsemast asukohast, sest see selgubki detailplaneeringu koostamise käigus.

"Kuna kõik on alles planeerimises ja midagi kindlat ei ole osapooled kokku leppinud, siis on praegu vara täpsemalt rääkida asukohast ehk asendiplaanist. Kinnistu aadress on olemas, ent see kõik selgubki detailplaneeringuga," lausus Rundu.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: