Neljapäeval on sooja kuni 29 kraadi

Foto: Ken Mürk/ERR

Neljapäeval on Eestis sooja 23 kuni 29 kraadi, vihma on oodata alles nädala lõpus.

Kui Kesk- ja Lõuna-Itaaliale väljastati kolmapäeval lausa kõrgema taseme hoiatus intensiivsete äikesevihmade tõttu, siis Eestis vaevleb loodus ikka jätkuva põua käes. Mõningast vihma on oodata alles nädala lõpus.

Öö vastu tuleb Eestis selge, vähese pilvisusega ja kuiv. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul ning õhutemperatuur jääb 8 ja 14 kraadi vahele

Neljapäeva hommik tuleb vähese pilvisusega ja kuiv. Puhub tasane muutliku suunaga tuul ning sooja on oodata 18 kuni 20 kraadi, rannikul kohati 15 kuni 17 kraadi.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s ning õhusooja on 23 kuni 29, rannikul kohati 17 kuni 20 kraadi.

Neljapäeva õhtu tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ning kuiv. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul ning termomeetril on plusskraade veel 22 kuni 27, rannikul kohati 17 kuni 21.

Reedel ja laupäeval on taevas valdavalt selge ning termomeetrinäidud küündivad kohati lausa 30 kraadini. Ilmamuutuse toob endaga pühapäev, mil pilvisus tihenema hakkab ning Lõuna-Eestis mitmel pool hoovihma ja äikest on oodata.

Esmaspäeval on pilvisus vahelduv juba üle Eesti ning mitmel pool võib sadada hoovihma ja olla äikest. Termomeetrinäidud jäävad päeval keskmiselt 23-24 kraadi juurde.

Toimetaja: Barbara Oja

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: