Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Ettevõtlike noorte koda tunnustas silmapaistvaid noori

{{1347716760000 | amCalendar}}
Autor/allikas: ERR
Eesti ettevõtlike noorte koda (JCI) autasustas täna kolme omas valdkonnas silmapaistvat noort inimest. Auhinna saajateks valiti Paavo Nõgene, Anneli Ohvril ja Alar Kolk.
Ettevõtlike noorte koda andis täna juba 14. korda välja auhinna Silmapaistev Noor Eestlane. Žürii otsusega on tänavused kolm silmapaistvat noort eestlast Vanemuise teatrijuht Paavo Nõgene, maailmakoristamine 2012 turundusjuht Anneli Ohvril ja TTÜ Innovatsiooni ja rahvusvahelistumise prorektor Alar Kolk. Tiitliga pärjatud inimesed on edukad selles, mida nad teevad, nad on saavutanud märkimisväärseid tulemusi ning on seetõttu eeskujuks meile kõigile, teatas JCI.

JCI teatel peegeldub laureaatide tegevuses selgelt koja kreedo: "Inimkonna teenimine on elu parim töö". TOYP auhinna võitmise eelduseks on kandidaadi märkimisväärsed saavutused oma tegevusvaldkonnas ning erakordne edu, mis on toonud kasu kogu ühiskonnale.

Maailma tasandil tunnustatakse JCI-s igal aastal kümmet silmapaistvat kuni 40-aastast inimest, kes on välja valitud rahvuslikul tasandil võitnud laureaatide hulgast. Eestist on TOYP maailmaauhinna vääriliseks tunnistatud noor Eesti peaminister Mart Laar (1993) ning Eesti e-valimiste süsteemi looja Tarvi Martens (2007).

TOYP 2012 žüriisse kuulusid sotsiaalminister Hanno Pevkur, näitleja ja tantsukooli juht Laine Mägi, ERRi juhatuse esimees Margus Allikmaa, ajakirjanik Marilin Vikat, raadioajakirjanik ja auhinnatud keelevalgustaja Mari Tarand, nuku- ja noorsooteatri juht Meelis Pai, Eesti arengufondi nõukogu esimees Raivo Vare, JCI Estonia president Ojari Paas.

Auhinna väljaandja ettevõtlike noorte koda on kuni 40-aastaste noorte võrgustik. JCI fookuses on oma liikmete professionaalsete oskuste, sotsiaalse vastutustunde ja ettevõtlikkuse arendamine ning ühiskonnas positiivsete muutuste algatamine. JCI organisatsiooni kuulub ligi 200 000 liiget üle maailma.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: