Taskila: tahame avada 2-4 uut liini aastas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Estonian Airi juht Tero Taskila kinnitas, et ettevõtte kasvuplaanid näevad ette lennukipargi suurendamist 1-2 võrra aastas, mis omakorda võimaldaks avada aastas 2-4 uut liini.
"Me vajame otseühendusi maailma, uusi sihtkohti ning me peame suurendama lennusagedust," rõhutas Taskila tööandjate keskliidu konverentsil "Tuulelohe lend 2012".

"[See tähendab, et] me peame jätkama kasvamist. Me plaanime lisada 1-2 iga aasta ning see tähendab 2-4 uut sihtkohta iga aasta," märkis ta.

Taskila lisas, et oluline on suurendada ühendusi Venemaa, Kasahstani ja Ukrainaga.

Samuti kinnitas ta, et kasv peab toimuma pragmaatiliselt ja vastutustundlikult. "Loomulikult tahaksime me lennata suurimate ja mugavaimate lennukitega, aga peame arvestama turul toimuvat."

Kiire kasv tähendab Taskila sõnul ka seda, et lennufirma peab eelkõige kõrgemat kvalifikatsiooni eeldavate ametikohtade täitmiseks palkama inimesi välisriikidest.

"Estonian Air ei palka inimesi passi järgi," märkis ta ning kinnitas, et ainult eestlastest töökohtade täitmiseks ei piisa.

Toimetaja: Oliver Kahu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: