Nõukogu ootab ERR-i juhatuselt töörahu taastamist ({{commentsTotal}})

Foto: Siim Lõvi /ERR

Teisipäeval kogunenud rahvusringhäälingu nõukogu arutas ühe punktina ka tosina ERR-i töötaja pöördumist arengute pärast organisatsioonis ning otsustas, et juhatusel lasub vastutus töörahu taastamisel.

Nõukogu esimees Rein Veidemann ütles, et nõukogu seisukoht koosneb neljast punktist.

"Esiteks, nõukogu kuulas ära kõik osapooled. Teiseks, uudistetoimetuse juht Anvar Samost ja "Aktuaalse kaamera" juht Liisu Lass on tunnistanud keskastmetasandil tehtud juhtimisvigu," loetles Veidemann.

"Kolmandaks, juhatuse esimees Erik Roose on tunnistanud, et ta hindas üle keskastmejuhtide võimet muudatusi juhtida. Ning neljas punkt, mille nõukogu formuleeris, on see, et nõukogu ootab juhatuselt töörahu taastamist," lisas Veidemann.

Kaksteist ERR-i töötajat saatsid eelmisel kuul nõukogule kirja, et organisatsioonis toimunud arengud on jätnud musta pleki ning küsisid nõukogult arvamust, kes peaks sellises olukorras vastutama ja maine taastama ning millised on konkreetsed sammud selles vallas.

Toimetaja: Priit LutsHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: