Jõhvi riigigümnaasiumi juhiks sai Tatjana Ait ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tatjana Ait
Tatjana Ait Autor/allikas: Erakogu

Jõhvi riigigümnaasiumi direktoriks valiti kooli õppejuht Tatjana Ait, kes oli olnud direktori kohusetäitja alates eelmise aasta maist. Kokku osales Jõhvi riigigümnaasiumi juhi konkursil seitse inimest.

Tatjana Ait (40) ütles ERRile, et ta teavitas konkursi tulemusest kooli töötajaid neljapäeval ning ametlikult peaks ta esimeseks tööpäevaks saama esmaspäev, 5. veebruar. Õppejuhi kohast otsustas matemaatikaõpetaja haridusega Tatjana Ait loobuda.

2015. aasta sügisel avatud Jõhvi riigigümnaasiumis saab õppida kahe õppekava järgi. Üks neist on 100 protsenti eesti keeles ning teine on 60 protsenti eesti ja 40 protsenti vene keeles. Kokku on koolis 410 õpilast, neist eestikeelses osakonnas õpib ca 47 protsenti.

Virumaa seni ainsat riigigümnaasiumi juhtis kuni eelmise aasta maikuuni Tarmo Valgepea, kellega haridus- ja teadusministeerium lõpetas töölepingu vastastikusel kokkuleppel.

Tatjana Ait on 2011. aastast Reformierakonna liige. Reformierakonna taustaga oli ka Tarmo Valgepea, kes oli selle erakonna liige aastatel 1995-2006.

 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: