Sõõrumaa: kogu Pettai elu on olnud kergelt öeldes lippadi-lappadi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Urmas Sõõrumaa ei soovi kommenteerida Paavo Pettai väiteid tema osalusest Keskerakonna kampaaniate rahastamisel.
Urmas Sõõrumaa ei soovi kommenteerida Paavo Pettai väiteid tema osalusest Keskerakonna kampaaniate rahastamisel. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti Olümpiakomitee (EOK) president Urmas Sõõrumaa keeldub kommenteerimast reklaamiärimees Paavo Pettai väiteid, et tema ja Oliver Kruuda aitasid korraldada Keskerakonna kampaania rahastamiseks laenu, nimetades omakorda Pettaid kelmilikuks.

Reklaamiärimees Paavo Pettai on teie nime oma juhtumis esile toonud, väites, et teiega oli tal kokkulepe 2009. aastal, mis puudutas Keskerakonna kampaaniate rahastamist laenu andmiseks. Kuidas te kommenteerite neid väiteid?

Ja mis on teie küsimus?

Et kuidas te kommenteerite Pettai väidet, et tal oli teiega tehtud kokkulepe?

Aga miks ma peaks seda kommenteerima? Sellepärast et mul ei ole seal midagi kommenteerida. Pettai on oma tegevustega juba siin tõestanud ju... ütleme, minu silmis on tegu ikka natuke kelmiliku inimesega. Mina ei pea üldse vajalikuks siukseid asju kommenteerida.

Kas te väidate, et tema väide on vale?

Ma isegi ei väida mitte midagi, ma lihtsalt ei kommenteeri neid küsimusi, ma ütlen. Minu jaoks ei ole tegu adekvaatse inimesega üldse.

On teil temaga lähemat kokkupuudet ka kunagi olnud?

Ma tunnen Eestist peaaegu kõiki inimesi. Minu meelest eelmisel suvelgi nägin teda, siinsamas Rotermannis.

Kas see, et te ütlete, et ta on ebaadekvaatne, on viimase aja tunnus või on...?

On osad tegevused, mida inimene teeb, ja minu silmis tunduvad need kelmilikud, siis ju kogu tema elu on ju natuke olnud kergelt öeldes selline lippadi-lappadi. Aga siinkohas minu jutt ka lõppeb. Te lihtsalt imete neid lauseid mult veel välja ma ei tea, kui palju.

No kuivõrd ta on selline tuntud nimi, kes teie nimega opereerib, mis on ka tuntud ja samas olete ka EOK juht, siis on ju arusaadav, et...

Mitte tema ei opereeri, vaid teiesugused opereerivad! Nemad tahavad oma klikke saada ja kirjutage sinna igasugu muid nimesid ka, ikka panete minu nime sinna. Küll räägitakse siin igasugu koolidest või millestki muust, ikka pannakse minu nimi, kuigi, ütleme, ei ole mina üldse kõige kõvem tegija, ka koolide rendi osas Eestis. Aga aitab küll nendest lausete väljaimemisest. Nüüd on nagu kõik, aitäh.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: