Parteide suurüritused täidavad nädalavahetuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Umbes aasta aega tagasi toimunud IRL-i suurkogul valiti erakonna esimeheks Helir-Valdor Seeder. Seekord on plaanis partei nimi ära vahetada.
Umbes aasta aega tagasi toimunud IRL-i suurkogul valiti erakonna esimeheks Helir-Valdor Seeder. Seekord on plaanis partei nimi ära vahetada. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Sel nädalavahetusel peavad oma üldkogusid IRL ja sotsiaaldemokraadid. Volikogud on kokku kutsutud Keskerakonnal ja EKRE-l.

Laupäeval toimuvad IRL-i ja sotside üldkogud. Viljandis toimuva IRL-i suurkogu päevakorras on kõige olulisema punktina erakonna nime muutmise lõpule viimine. IRL-i esimees Helir-Valdor Seeder esineb kõnega. Kinnitatakse erakonna maailmavaate programmidokument, samuti 2017. aasta majandusaasta aruanne.

Ministrite ümarlaual arutlevad päevakajaliste teemade üle IRL-i ministrid Urmas Reinsalu, Kaia Iva, Jüri Luik, Siim Kiisler ja Toomas Tõniste.

Sotside üldkogul Tallinnas peab erakonna esimees Jevgeni Ossinovski kõne ja teeb poliitilise avalduse. Sõna võtavad ka ministrid. Samuti kinnitatakse erakonna 2017. aasta majandusaasta aruanne.

Samuti on Tallinnas plaanis Keskerakonna volikogu. Päevakorras on muuhulgas Keskerakonna eetikakoodeksi vastuvõtmine ning volikogu poolt tehakse ka avaldus.

Pühapäeval koguneb Tallinnas EKRE volikogu, kus valitakse uus volikogu esimees ja tehakse poliitiline avaldus. Päevakorras on ka erakonna esimehe Mart Helme ettekanne poliitilisest olukorrast Eestis.

ERR-i portaalis on võimalik otsepildis vaadata laupäeval Jevgeni Ossinovski kõnet sotside üldkogult kell 11.30. Samuti näitab ERR-i portaal IRL-i juhi Helir-Valdor Seederi kõnet kell 12.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: