Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Viru vangla otsib konkursiga direktorit

Viru vangla.
Viru vangla. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Vanglateenistus kuulutas välja konkursi Viru vangla direktori leidmiseks, kandideerimise tähtaeg on 20. juuni.

Vangla direktori põhitegevus on vanglale seatud eesmärkide saavutamine, tõhusa ja koostööle suunatud organisatsiooni jätkusuutlik arendamine ning püstitatud ülesannete täitmiseks vajalike muudatuste elluviimine.

Kandideerida soovijatel tuleb saata elulookirjeldus koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 20. juuniks aadressile [email protected] märgusõnaga "Viru vangla direktor".

Viru vangla avati 2008. aastal, kokku on vanglas 488 kambrit ja 25 tuba avavangla vangidele.

Viru vanglas on üksusepõhine juhtimine ja seal kannavad karistust muuhulgas noored meessoost süüdimõistetud ning tugevdatud järelevalvet vajavad vangid.

Vanglas töötab kokku ligi 370 inimest, sealhulgas kriminaalhooldajad, kes tegelevad kogu Virumaa hooldusalustega ja noorte hooldusalustega üle Eesti.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: