Ratas: korruptsiooniga tegelevad inimesed ei saa kuuluda Keskerakonda

Peaminister Jüri Ratase sõnul ei õigusta mitte miski korruptiivset käitumist. Ratas toetab igati õiguskaitseorganite tööd, et korruptsioonis kahtlustatavate Narva volikogu liikmete küsimus kiiresti lahendada ning illegaalse tegevusega seotud inimestega koostöö lõpetada.

"Narvas korruptsioonil kohta ei ole, ei ole korruptsioonil kohta minu juhtimise all Keskerakonnas. Need inimesed, kes sellega tegelevad, ei saa kuuluda Keskerakonda," ütles Keskerakonna esimees Ratas "Aktuaalsele kaamerale".

"Mul on hea meel, et täna (neljapäeval- toim.) on Narva piirkonna erakorraline koosolek, homme on Keskerakonna juhatus. Ma väga loodan, et me oleme homseks saanud rohkem informatsiooni Narva kohta ja vastavad otsused me ka langetame homme," lisas Ratas.

Prokuratuur esitas kahtlustused kahele Narva linnavolikogu liikmele, nendeks on Keskerakonna fraktsiooni esimees Aleksei Voronov ja volikogu esimehe asetäitja Larissa Olenina, kes kuulub samuti Keskerakonda.

Viru ringkonnaprokuratuuri prokurör Olga Dorogan ütles ERR-ile, et kahtlustuse kohaselt ei ole volikogu liikmed ennast taandanud volikogi istungitel hääletustelt, kui otsustati nendega seotud äriühingute küsimusi ja nendega seotud Narva linna vara tasuta võõrandamist.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: