TLT AS juhatus sai kaks uut liiget

Tallinna linnatranspordi AS-i kontor ja bussipark
Tallinna linnatranspordi AS-i kontor ja bussipark Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Tallinna Linnatranspordi ASi juhatusse kuulub alates esmaspäevast lisaks juhatuse esimehele Deniss Boroditšile ja finantsteenistuse direktorile Marju Sepale Lennart Viikmaa ja Otto Popel.

Deniss Boroditši kinnitusel toovad uued juhatuse liikmed ettevõttesse innovatiivsust ja kompetentsi. "Viikmaa ja Popel suudavad kaasa rääkida ettevõtte pikaajaliste strateegiate väljatöötamisel, vajadusel aga tugevate praktikutena leida lahendusi ühistranspordiga seonduvatele igapäevaprobleemidele. Usun, et kahe uue liikme lisandumine võimaldab juhatusel professionaalselt käsitleda kõiki TLT AS valdkondi ning anda ettevõttele uue arengukiirenduse," lisas Boroditš.

Lennart Viikmaa on kaua töötanud logistika, transpordi, õiguse, sisejulgeoleku ning IT valdkonnas. Muu hulgas on Viikmaa töötanud Tuule Grupi ettevõttes ja siseminister Kalle Laaneti nõunik.

Otto Popelil on eelnev juhtimiskogemus logistika ja IT valdkonnas ning avalikus sektoris. Popel on juhtinud Tallinna keskkonnaametit.

Mõlemad mehed on kuulunud Keskerakonda, kuid 2014. aastal sealt lahkunud.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: