Reformierakonna sõnum riigikogu valimistel on "Parem tulevik!"

Valimisplakat
Valimisplakat Autor/allikas: Reformierakond

Reformierakond alustab esmaspäeval riigikogu valimiste kampaaniat, mille põhisõnum on "Parem tulevik!".

Reformierakonna teatel on sõnumi eesmärk näidata, et erakonnal on tugev tulevikku vaatav plaan ja tänase valitsuse poliitikale on olemas parempoolsele ja liberaalsele poliitikale toetuv alternatiiv.

"Tänane valitsus on pannud riigi ehitamise pausile ja teinud otsuseid, mis on toonud Eestile sadu miljoneid eurosid majanduslikku kahju. Eesti inimesed väljendavad oma protesti valitsuse tegevuse suhtes nii, et varimajanduse ja ümbrikupalkade osakaal kasvab. See on aga ohtlik, sest see, mida lammutatakse, on meie oma väike äge riik, mille Eesti inimesed on töö ja vaevaga üles ehitanud," ütles Reformierakonna esimees Kaja Kallas.

"Parem tulevik on see, kus meie julgeolek on tagatud nii meie enda kaitsevõime kui ka liitlaste kohaolekuga. Kus ettevõtlikkus ja pealehakkamine on hinnas, mitte pärsitud liigsete reeglite ja ebaselge maksupoliitikaga. Kus meie jõukus kasvab ja siin tehakse maailmatasemel asju," märkis ta.

Kallas lisas, et Eestis võib patrioot olla igaüks, kel silm sinimustvalget nähes ja hümni kuuldes niiskeks kisub.

"Parem tulevik on see, kus me oleme nii füüsiliselt kui vaimselt tervemad ja pääseme vajadusel arsti juurde. Kus eakad saavad oma tehtu eest väärika vanaduspõlve. Kus meie keskkond on hoitud. Ja kus valitsemine on usaldatud inimeste kätte, kes teavad, mida nad teevad ja julgevad vastu võtta vajalikke ja ka raskeid otsuseid. Just sellise meeskonnaga läheb Reformierakond riigikogu valimistele vastu," selgitas Kallas.

Reformierakonna plaane Eesti võtmeküsimustes saab lugeda erakonna kodulehelt https://www.reform.ee/majandusplaan-asi-on-majanduses.
Kolmapäeval arutab erakonna juhatus põhiseisukohti julgeoleku ja turvalisuse alal.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: