Ligi Gräzinist: mul on sõbra pärast tõsine mure

Jürgen Ligi.
Jürgen Ligi. Autor/allikas: Priit Mürk

Reformierakonna aseesimees Jürgen Ligi ütles, et tal on eurosaadik Igor Gräzini pärast mure, sest Gräzin tundub olevat elanud Eesti poliitikast isolatsioonis.

"Igaüks, kes Igori teksti lugeda püüab, märkab, et see on teemade, tsitaatide, vihjete ja märksõnade kaos täis vastuolusid ja ilma siduva mõttelõngata. Selle pärast on mul sõbra pärast tõsine mure," kommenteeris Ligi ERR-ile.

"Ei ole lihtsalt võimalik kirjutada kokku rahulolematust Nordica lennuplaani, presidendi vastuvõtu, elektri hinna ja keskerakondliku ühistranspordi pärast pealkirja all Reformierakonna maailmavaatest," lisas ta.

Ligi märkis, et Gräzin paistab olevat elanud isolatsioonis Eesti poliitikast, sest ei tunne riigi vastutusvaldkondi ega otsuste tagamaid. "Kui sellest midagi järeldada, siis et kirjutaja ei mõista olulist osa ümbritsevast, aga arvab, et nagu sotsialismi kord ja kohus vastutab kõige eest igal juhul partei ja valitsus – see ainus," lausus Ligi.

Gräzin kirjutas Õhtulehes ilmunud arvamusloos, et Reformierakonnast on saanud vasakpartei.

"Reformierakond võtab raha ära elektritarbijatelt, riigivaraomanikelt ja palka saavatelt töölistelt koos nendega, kes töölistele palka annavad. /.../ Mõlema sõsarerakonna (Reformierakonna ja sotsiaaldemokraatide - toim) tulemus on sama: raha inimestelt ära ja sotsialistlik-reformistlike riigijuhtide kätte," kirjutas Gräzin.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: