Siseministeerium kuulutas välja sisekaitseakadeemia rektori konkursi

Sisekaitseakadeemia uus peahoone.
Sisekaitseakadeemia uus peahoone. Autor/allikas: Sisekaitseakadeemia

Siseministeerium kuulutas välja konkursi sisekaitseakadeemia rektori ametikohale, mis jäi tühjaks, kui senine rektor Katri Raik siirdus siseministriks.

Ministeerium ootab ametikohale kandideerima uuendusmeelseid juhte, kes soovivad panustada siseturvalisuse arengusse Eestis ning on seejuures usaldusväärsed, pühendunud, väga hea koostöö- ja juhtimisvõimekusega ning kasutavad nende käsutusse antud ressursse – inimesi, finantse, informatsiooni – vastutustundega ja tulemuslikult.

Lisaks eeldab tööandja sobivalt kandidaadilt akadeemilist teadlikkust ja doktorikraadi või magistrikraadi ning vähemalt viieaastast juhtimiskogemust, eesti ja inglise keele oskust C1 tasemel ja teise võõrkeele oskust B2 tasemel.

Eelistatud on kandidaadid kellel on eelnev edukas organisatsiooni või suure struktuuriüksuse juhtimiskogemus avalikus sektoris. Kandidaadilt eeldatakse riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu või valmisolekut selle taotlemiseks.

Tulevasele rektorile pakub siseministeerium suurt väljakutset siseturvalisuse valdkonna haridusasutuse juhina, võimalust panustada siseturvalisuse valdkonna tulevikku ning viieaastast töölepingut.

Kandidaatide avaldused on oodatud 31. detsembriks.

Sisekaitseakadeemia endine rektor Katri Raik andis 26. novembril riigikogu ees ametivande ja astus siseministri ametisse.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna liige Raik astus ministriametist tervislikel põhjustel tagasi astunud Andres Anvelti asemele.

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: