Netanyahu: Iisrael on Gazas valmis palju enamaks

{{1553620140000 | amCalendar}}
Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu AIPAC-i üritusel videosilla vahendusel rääkimas.
Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu AIPAC-i üritusel videosilla vahendusel rääkimas. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu hoiatas teisipäeval, et Gazast lähtunud raketitulele õhurünnakutega vastanud Iisrael on valmis palestiina äärmusrühmituse Hamas ohjeldamiseks palju enamaks.

"Ma võin teile öelda, et me oleme valmis palju enamaks. Me teeme, mis vaja, et kaitsta oma rahvast ja riiki," ütles Netanyahu Iisraelist videosilla vahendusel USA mõjukale Iisraeli-meelsele lobirühmale AIPAC.

Netanyahu lühendas Gaza sektorist Tel Avivi lähistele tulistatud ning seitset inimest vigastanud raketi tõttu esmaspäeval visiidi Washingtoni ja naasis kodumaale.

Iisrael vastas õhurünnakutega, muu hulgas ka Hamasi liidri Ismail Haniya büroole. 

Iisraeli tulistati Gaza sektorist taas rakett

Iisraeli tulistati teisipäeva hilisõhtul Gaza sektorist taas rakett, teatasid võimuesindajad.

Esialgsetel andmetel see kahju ei tekitanud.

Toimetaja: Laur Viirand

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: