Katre Kõvask asub Tallinki kaldakaubandust juhtima

Katre Kõvask
Katre Kõvask Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Alates augusti lõpust asub Tallink Grupi rahvusvahelise kaldakaubanduse juhina ettevõttes tööle senine Tere ja Farmi piimatööstuse juhatuse esimees Katre Kõvask.

Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nõgene nentis, et ainuüksi viimase pooleteise aasta jooksul on Tallinki tegevus maismaal kiiresti laienenud, seda eelkõige mitmete uute frantsiiside ja kaupluste näol. Tallinkil on ambitsioone ning juba teatavas arengufaasis projekte oma tegevuse oluliseks laiendamiseks mandril, nii Eestis kui mujal ning nende plaanide edukaks elluviimiseks kutsutigi meeskonda kogenud tippjuht Kõvask.

Tallink Grupi rahvusvahelise kaldakaubanduse juhina vastutab Kõvask Tallinki ja tütarettevõtete rahvusvahelise kaldakaubanduse strateegia välja töötamise ja elluviimise eest, kaldakaubanduse äri- ja tootmiskontseptsioonide eest, kalda tootmisüksuste eest, kaldakaubanduse müügipunktide ja –üksuste eest, juhib frantsiiside omandamist ning tegeleb Tallinki tegevuste laiendamisega rahvusvaheliselt.

Katre Kõvask asub tööle Tallink Grupi peakontoris Tallinnas 22. augustil. Kõvaskile kuulub 1200 Tallinki aktsiat.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: