Otse kell 21.40: "Esimese stuudio" hooaja avasaate külaline on peaminister

Teisipäeval alustab ETV-s uut hooaega päevakajaline vestlussaade "Esimene stuudio", mille avasaate külaline on peaminister Jüri Ratas.

Algav poliitikasügis tõotab tulla rohkem kui tuline. Umbusaldusavaldus peaministrile kukkus riigikogus oodatult läbi, ent suhted opositsiooniga on teravad ja riigi rahakoti raamid seavad koalitsiooni suurtele plaanidele piirid.

Sellest kõigest tulebki juttu teisipäeva õhtul kell 21.40 algavas "Esimeses stuudios" peaminister Ratasega. Saatejuht on Andres Kuusk. 

Kolmel päeval nädalas võtab "Esimene stuudio" luubi alla päevakajalised teemad poliitikast ja majandusest, kultuurist sotsiaalküsimusteni. "Meie töö on kajastada Eesti elu selle ilus ja valus. Lisaks poliitikale tahame kindlasti sel hooajal silma peal hoida majandusel ja keskkonnal, vaadata Eesti elu laiemalt ja rääkida sellest, mis inimestele oluline on," ütles "Esimese stuudio" vastutav toimetaja Andres Kuusk hooaja eel.

Kuuse sõnul on saate meeskond hooajaks põhjalikult valmistunud ja televaatajale pakutakse üks-ühele intervjuusid, aga ka üllatavaid vastasseise. Kord kuus jõuab eetrisse suur poliitikadebatt, kus osalevad riigikogus esindatud erakonnad. Esimene debatt on ETV ekraanil kolmapäeval, 11. septembril.

Selgi sügisel juhivad "Esimest stuudiot" Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Anna Pihl. ""Esimene stuudio" sünnib täielikult toimetuse koostöös - meil on väga hea tiim, kes täiendab üksteist," lisas Kuusk. Aasta tagasi ETV-s alustanud saatesari pärjati sel kevadel ka aasta parima uue telesaate auhinnaga.

"Esimene stuudio" on ETV ekraanil teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 21.40

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: