Noored arvavad
Sel aastal esimest korda valima minevad noored kirjutavad, kuidas neile poliitikamaailm paistab, miks nad valivad ja mille valimata jätavad.
Enim kogus teises kvartalis annetusi IRL.

Maksim Vassin: poliitika – kasulik ka lihtsalt hobina

"Ma ei näe poliitikas oma tulevast töökohta ega muud sellist. Kaldun arvama, et poliitika jääbki minu hobiks. Aga see on hobi, mis arendab, teeb targemaks ning on iseenesest väga kasulik," kirjutab Vali Ära Vali rubriigile 16-aastame esmavalija Maksim Vassin.

Kui valimiste eel tundub kodanikukohustus üha raskem kanda, tasub lugeda vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. (Fotol on illustratiivne tähendus.)

KKK ehk kiirinfo KOV-valimistest: Mis? Miks? Kuidas? Millal?

Millal on valimispäev? Kuidas kandidaadid üles leida? Miks valituks osutunu alati oma kohustust täitma ei lähe? BFMi tudengid aitavad küsimusterägastikus orienteeruda ja panid kokku 17 tähtsat punkti, mida valimiste eel teadma peaks.

kiirotsing: kandidaadid ja piirkonnad
Selleks, et leida enda piirkonna kandidaadid, tuleb esmalt valida sobiv maakond ning seejärel saab "Search" kastist otsida nimekirju kas erakonna/valimisliidu, valla/linna/piirkonna või ka kandidaadi nime järgi.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: