Holger Roonemaa, Martin Laine ja Oliver Kund asuvad tööle Ekspress Meedias

Postimehest lahkunud ajakirjanikud Holger Roonemaa, Martin Laine ja Oliver Kund moodustavad Ekspress Meedia uuriva ajakirjanduse toimetuse, mille ülesanne on avaldada Eesti Päevalehes, Eesti Ekspressis ja Delfis pikemaid lugusid ning sarju.

Samuti on nende eesmärgiks eksperimenteerida lugude esitamisel kõikide võimalustega, mida pakub digiajastu ja digitaalsed platvormid, teatas ettevõte.

"Ajal, mil kõik meediamajad peavad võitlema valeuudiste, sotsiaalmeedia ja robotite poolt loodud artiklitega, on ülioluline investeerida uurivasse kvaliteetajakirjandusse, kus ühe loo valmimiseks on tehtud tööd kümnete erinevate allikatega, loetud läbi sadu lehekülgi erinevaid dokumente ja tehtud põhjalikke analüüse," ütles Eesti Päevalehe ja Delfi peatoimetaja Urmo Soonvald.

Roonemaa ja Laine alustavad Ekspress Meedias tööd 27. jaanuaril, Kund 3. veebruaril.

Postimehest lahkusid juhtkonnaga tekkinud erimeelsuste tõttu lisaks uuriva toimetuse juhile Roonemaale vastutav väljaandja Merili Nikkolo ning Martin Laine, Mari Mets ja Helen Mihelson.  

Oliver Kundi ja Henrik Ilvese tööleping Postimehega saab läbi sel nädalal.

Postimehe arvamustoimetusest lahkusid möödunud aastal Indrek Lepik, Neeme Korv, Marti Aavik ja Taavi Minnik. Eva-Lotta Kivi ja Karl-Eduard Salumäe on tööl viimaseid päevi.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: