HITSA veebiseminar õpetab, kuidas lapse koduõppega hakkama saada

HITSA kanal YouTube`is.
HITSA kanal YouTube`is. Autor/allikas: ERR

Hariduse Infotehnoloogia SA (HITSA) YouTube'i kanalilt saab vaadata veebiseminari, kus haridustehnoloogid ja nõustajad jagavad nõuandeid, kuidas saavad lapsevanemad toetada koduõppel olevaid lapsi.

Veebiseminaril räägivad spetsialistid, milliseid tehnoloogilisi vahendeid kasutada, millistele ohtudele tähelepanu pöörata ehk kuidas last distantsõppes toetada.

"Uues olukorras on kõigil väga palju küsimusi, millele püüamegi vastata," ütles üks seminaril esinejaid, Pärnu Vanalinna kooli haridustehnoloog Diana Veskimägi. "Mida teha, kui minu laps ei saa iseseisva õppimisega hakkama? Milliseid suhtluskanaleid kasutada? Kuidas korraldada õppimist, kui lapsel on nutisõltuvus?"

Veebiseminar on jälgitav HITSA Youtube'i kanalilt. Seminar jääb järelvaadatavaks ning sellele lisatakse esimesel võimalusel ka venekeelsed subtiitrid.

Veebiseminari korraldavad koostöös Eesti haridustehnoloogide liit, Innove Rajaleidja ja HITSA, sellel annavad nõu Rajaleidja spetsialistid Lea Mardik (Pärnu, Viljandi, Rapla piirkonna juht), Kristin Veltri (õppenõustamisteenuste arenduskeskuse eripedagoogika peaspetsialist) ja Natalja Mjalitsina (Innove õppekava- ja metoodika agentuuri juht) ja Eesti haridustehnoloogide liidu esindajad, haridustehnoloogid Diana Veskimägi (Pärnu Vanalinna kool) ning Ele Sööl (Rakvere reaalgümnaasium).

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: