Club Hollywoodi teenindajad kaotasid töö

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Klubi Hollywood Autor/allikas: Facebook

Viimase kahe nädala jooksul on töötukassale esitanud kollektiivse koondamise teate seitse ettevõtet, mis esmaste teadete kohaselt koondavad kokku kuni 322 inimest. Teiste seas koondab kõik töötajad piirangute tõttu suletud Club Hollywoodile personali vahendav firma.

Töötukassa teatel tuleb ette ka firmasid, mis on algselt küsinud palgatoetust, kuid seejärel töötajad koondanud ja töötajatele välja makstud palgatoetuse tagastanud.

Kõige enam ehk 101 töökohta plaanib koondada ülemaailme reisikorraldaja Tumlare Corporation, kellel on Tallinnas sihtkoha- ja tugikontor. Möödunud aasta lõpul töötas ettevõttes 185 inimest.

Club Hollywoodile personali vahendav Pro Personal koondab ettevõtte likvideerimise tõttu 32 inimest. Ettevõtte juhatuse liikme Rauno Otsepa sõnul ei ole võimalik praegu veel kommenteerida klubi edasisi plaane, klubi enda palgale jääb siiski veel ligikaudu viis inimest.

"Pro Personal on varustanud meid eri laadi töötajatega. Mõned kuud tagasi ettevõte enam ei tellinud teenust," rääkis Otsepp. Tööjõuteenust osutaval ettevõttel, kelle põhiline klient on suletud pole mõtet tegevusega jätkata, lisas ta.

Otsepp lisas, et kuna olukord on ebakindel ja ööklubide täieliku avamise osas puudub selgus, siis ei ole teada, millal ja kuidas oleks inimesi võimalik uuesti tööle võtta.

Ehitussektoris koondab töömahu vähenemise tõttu 71 inimest OÜ Belstroj Baltic, kus töötas mullu äriregistri andmetel 198 inimest.

Astlanda Hotelli AS koondab kuni 64 inimest, kuna plaanib Radisson Blu Sky hotelli hoone terviklikult renoveerida.

Kaks ettevõtet on töötajad koondanud ka pankroti välja kuulutamise tõttu. Neist 21 töötajat koondab arvutimängude kirjastamisega tegelev Genapati NEO Estonia ja 11 inimest puidutöötleja Puidu MT.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: