Rein Kilgist kriitilise raamatu kirjutanud autorid avaldasid avaliku vabanduse

Ümberlükkamise teade.
Ümberlükkamise teade. Autor/allikas: ERR

Eesti Päevalehes ilmus neljapäeval üsna ebaharilik pooleleheküljeline reklaamteade, milles Raamatuvägi OÜ ning autorid Tarmo Teeväli ja Jaano Martin Ots lükkasid ümber Rein Kilgist kirjutatud raamatus ilmunud ebaõiged väited ja ebakohased väärtushinnangud.

2015. aasta novembris ilmus Raamatuvägi OÜ poolt kirjastatuna raamat "Kaval Kilk ja kaksteist lolli. Pankrottimine kui uue aja hobusevargus". Raamatu autoriks olid Tarmo Teeväli ja Jaano Martin Ots.

Neljapäevases Eesti Päevalehes ilmunud suures reklaamteates avaldavad raamatu kirjastajad ja autorid, et "raamatus on Rein Kilgi kohta avaldatud ebaõigeid väiteid ning ebakohaseid väärtushinnanguid. Raamatuga on loodud Rein Kilgist kuvand kui petisest, valetajast, "skeemitajast", pankrotimeistrist ja inimeste ärakasutajast".

Samuti antakse ümberlükkamise avalduses teada, et arvestatav hulk raamatus avaldatud lugudest, süüdistustest ja etteheidetest ei leidnud kontrollimise käigus kinnitust. Samuti ei toeta tegelikud asjaolud Rein Kilgi suhtes raamatus erinevate isikute poolt antud negatiivseid väärtushinnanguid.

"Raamatu kirjastaja ja autorid paluvad Rein Kilgilt vabandust tekitatud ülekohtu ning mainekahju eest," seisab teates.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: