Eesti Energia uus juht hakkab teenima 17 000 eurot kuus

{{1680269040000 | amCalendar}}
Andrus Durejko
Andrus Durejko Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

1. aprillil ametisse astuv Eesti Energia uus juhatuse esimees Andrus Durejko hakkab kuupalgana saama 17 000 eurot, teatas Eesti Energia.

Laupäeval tööd alustavas uues Eesti Energia juhatuses on lisaks Durejkole kliendilahenduste müügi ja teeninduse eest vastutav Kelli Toss-Kaasik, finantsjuht Marlen Tamm, kontserni energialahenduste arendusjuht Kristjan Kuhi ning kontserni strateegiliste arendusprojektide ja teadustegevuse eest vastutav Raine Pajo.

Durejko brutopalk on 17 000 eurot, juhatuse liikmetel 13 000 eurot kuus.

Praeguse juhatuse esimehe Hando Sutteri kuupalk oli 18 700 eurot, teistel juhatuse liikmetel 12 000 eurot

Ainsana jätkab senisest juhatusest Raine Pajo. Lisaks juhatuse esimehele Hando Sutterile lahkuvad finantsdirektor Andri Avila, projektide, tehnoloogia ja uue äri juht Margus Vals, klienditeenuste ning IT-valdkonna eest vastutav Agnes Roos.

Lahkuvale juhatusele makstavaid preemiaid on kritiseerinud nii rahandusminister Annely Akkermann kui ka peaminister Kaja Kallas. Eesti Energia nõukogu hinnangul on juhatus teinud head tööd.

"Juhatus, mida Hando Sutter on üheksa aastat kindlakäeliselt vedanud, on algusest peale olnud dünaamiline, nutikas ja tegus," ütles nõukogu esimees Anne Mere.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: