Esmaspäeval on ilm kevadiselt soe, päeval sajab paiguti vihma
Esmaspäeva päeval on sooja kuni 16 kraadi, paiguti sajab vihma.
Öö vastu esmaspäeva tuleb muutliku pilvisusega. Vihma sajab enamasti Lääne-Eestis ja võib olla ka udu. Puhub valdavalt idakaare tuul 1 kuni 7, rannikul puhanguti kuni 10 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +6 kraadi.
Hommik on pilves selgimistega ja kohati sajab veidi vihma. Tuul puhub endiselt valdavalt idakaarest 1 kuni 7 meetrit sekundis ning sooja on 2 kuni 6 kraadi.
Ka päeval sajab paiguti veidi vihma. Lääne-Eesti saartel ja rannikul võib olla ka udu. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul ja sooja on 10 kuni 16, tuulepealsel rannikul 5 kuni 9 kraadi.
Aprillikuu algab ilusa kevadilmaga. Kui teisipäeva öösel võib veel sadada vähest vihhma, siis sealt edasi peaks ilm püsima kuiv ja seda kuni reedeni, mil õhk jaheneb ja on oodata mandrile nii vihma- kui ka lörtsihoogusid.
Nädala esimesel poolel sadusid oodata pole ja sooja on öösel keskmiselt 2 kuni 3, päeval 10 kuni 16 kraadi, tuulepealsel rannikul jääb soe 5 kraadi lähistele.
Toimetaja: Valner Väino
Allikas: "Aktuaalne kaamera"