Sotsiaalministeerium küsib valitsuselt järgmiseks neljaks aastaks juurde 200 miljonit eurot
Eestis on endiselt üle 800 inimese, kes koliksid kohe mõnda erihoolekandeasutusse, kui riik neile vaid vaba kohta pakuks.
Riigikohus otsustas rohkem kui kuu tagasi, et igale abivajajale peab ka koha leidma. Sotsiaalministeeriumi kantsleri Maarjo Mändmaa sõnul küsib ministeerium valitsuselt sügisel järgmiseks neljaks aastaks juurde umbes 200 miljonit eurot.
Johannes Voltri









